HEL Performance voor de Suzuki GSX-S1000F 2018
Selecteer bovenaan jouw motor om alleen de voor jouw relevante onderdelen te zien.
Remleidingen Maatwerk Hoofdremcilnders Duimrem & vingerrem Remklauwen Spare Parts
HEL Performance Suzuki GSX-S1000F 2018
Beide zijden hebben een concave uiteinde (conisch kuiltje).
Materiaal; Roestvrijstaal
Tevens leverbaar met opklapbare hendel. (zie gerelateerde producten onderaan deze pagina)
Voor stuurbevestiging Ø22mm
HEL Performance 16mm radiale rempomp vervaardigd uit massief 6082-T6 aluminium in de UK, voor stuurbevestiging Ø22mm.
Aanbevolen voor de bediening van een enkele remschijf
Aanbevolen voor de bediening van dubbele remschijven
Hel Performance V1 radiale 4-zuiger remklauwen cnc gefreesd uit massief aluminium 6082-T6.
Bevestigingssteekmaat 100 mm