HEL Performance voor de Honda VTR1000F Firestorm 2004
Selecteer bovenaan jouw motor om alleen de voor jouw relevante onderdelen te zien.
Remleidingen Maatwerk Hoofdremcilnders Duimrem & vingerrem Remklauwen Spare Parts
HEL Performance Honda VTR1000F Firestorm 2004
Materiaal; Roestvrijstaal
Materiaal; Roestvrijstaal
Beide zijden hebben een concave uiteinde (conisch kuiltje).
Tevens leverbaar met opklapbare hendel. (zie gerelateerde producten onderaan deze pagina)
Voor stuurbevestiging Ø22mm
HEL Performance 16mm radiale rempomp vervaardigd uit massief 6082-T6 aluminium in de UK, voor stuurbevestiging Ø22mm.
Aanbevolen voor de bediening van een enkele remschijf
Aanbevolen voor de bediening van dubbele remschijven
Hel Performance V1 radiale 4-zuiger remklauwen cnc gefreesd uit massief aluminium 6082-T6.
Bevestigingssteekmaat 100 mm