HEL Performance voor de Honda VTR1000F Firestorm 2000
Selecteer bovenaan jouw motor om alleen de voor jouw relevante onderdelen te zien.
Remleidingen Maatwerk Hoofdremcilnders Duimrem & vingerrem Remklauwen Spare Parts
HEL Performance Honda VTR1000F Firestorm 2000
Artikel 25 tot 48 van de 75 in totaal
HEL radiale vinger rem
Leverbaar met 10mm, 11mm of 13 mm zuigerdiameter
Art. nr.
HFB2-BK-13MM
Varianten beschikbaar
HEL remklauw achterzijde
Hel Performance 84mm axiale remklauw, cnc gefreesd uit massief aluminium 6082-T6 voor de achterzijde.
Deze remklauw wordt geleverd met 2x 32mm rvs zuigers tegenover elkaar gepositioneerd.
Super licht met een gewicht van slechts 505 gram en een optimale warmte afvoer gegarandeerd.
Bevestigingssteekmaat is 84mm.
Levering is exclusief remblokken, de bijpassende remblokken vindt je hier
In de meeste gevallen is een speciaal bracket nodig voor de bevestiging!
Art. nr.
HC-84-32-32-BK
Varianten beschikbaar
HEL remleiding achterzijde Honda VTR 1000 F Firestorm 1997-2008
Positie: Achterzijde
Wij maken binnen 1 werkdag deze rvs staal omvlochten achterremleiding voor deze motor.
RVS banjo-bouten en pakkingringen zijn hierbij inbegrepen.
HBR2506
HEL remleiding op maat t/m 100 cm
Weet je niet helemaal zeker hoe je dit moet aanpakken, lees dan dit artikel in onze kennisbank
Wil je meer weten over schroeffittingen lees dan dit artikel.
HBF999M1
HEL remleiding op maat t/m 200 cm
Wil meer weten over de extra MX hoes, klik dan hier.
HBF999M2
HEL remleiding op maat t/m 300 cm
HBF999M3
HEL remleidingen Honda VTR1000 F Firestorm 1997-2008 S voorzijde
Positie: Voorzijde
HBF2504
HEL remleidingen Honda VTR1000 F Firestorm F voorzijde
Positie: Voorzijde
2 leidingen vanaf de rempomp, elk rechtstreeks naar een remklauw.
Inclusief RVS banjo-bouten en pakkingringen.
HBF2505
HEL remleidingen Honda VTR1000 F Firestorm O voorzijde
1 leiding vanaf de rempomp en 1 leiding van klauw naar klauw.
HEL remvloeistof reservoir groot 45 ML
Kunststof remvloeistof reservoir met een inhoud van 45 ml.
Diameter (deksel) is 50 mm, hoogte is ook 50 mm.
HELRESLRG
HEL remvloeistof reservoir kit 15 ml
Kunststof remvloeistof reservoir kit bestaand uit:
-Reservoir 15 ml. diameter (deksel) is 38 mm, hoogte is 37 mm (zonder aansluiting).
-12 cm slang
-Bevestigings-bracket (74 mm hart op hart)
-2x slang klem
-12 cm slang
-2x slang klem
HMC-RESERVOIR-KIT-S
HEL remvloeistof reservoir kit 45 ml
-Reservoir 45 ml.diameter (deksel) is 50 mm, hoogte is ook 50 mm
-Bevestigings-bracket
-Bevestigings-bracket
HMC-RESERVOIR-KIT
HEL remvloeistof reservoir klein 15 ML
Kunststof remvloeistof reservoir met een inhoud van 15 ml.
Diameter (deksel) is 38 mm, hoogte is 37 mm (zonder aansluiting).