Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
  • Top kwaliteit & Service
  • 100% klanttevredenheid
  • Snel en betrouwbaar
  • Verzending via PostNL

Uitlaat Demper Kawasaki Z750S 2007

Artikel 1 tot 1 van de 1 in totaal
Ixil Hexoval Xtrem Evolution uitlaat Kawasaki Z750 / S / R / ABS (2007-2014)
IXIL HEXOVAL XTREM EVOLUTION. E-goedgekeurd.
Passend voor Kawasaki Z750 / S / R / ABS (2007-2014). Alle IXIL-dempers zijn van hoge kwaliteit met een roestvrijstalen binnenwerk. Gecombineerd met de beschikbare buitenhoezen van zwart gelakt of geborsteld roestvrij staal, krijg je een visueel en technisch hoogwaardige demper. Superieure optiek en diep, rijk geluid voldoen aan alle klantenwensen.
Alle IXIL-dempers worden geleverd als bolt-on of slip-on vervangingsdempers. Alle benodigde onderdelen voor montage zijn inbegrepen in de leveringsomvang.
- Uitlaatpijp Diameter: 130 x 100 mm
- Uitlaatpijp Lengte: 423 mm
- Gewicht: 3 kg
- Vorm: hexovaal
Art. nr. BI-1111300
€ 529,00

Motor uitlaat voor de Kawasaki Z750S 2007

Al meer dan 25 jaar actief als fabrikant van kwalitatief hoogwaardige motor uitlaten o.a voor de Kawasaki Z750S 2007. Het afwerkingsniveau en de lasnaden zijn een ware lust voor het oog. Een motor uitlaat bij Sparks is Europees gehomologeerd en voldoet aan de Europese wetgeving (tenzij anders vermeld). Ook qua design weet een Sparks motor uitlaat demper zich verrassend te onderscheiden van de grote massa voor de Kawasaki Z750S 2007, met name de GP uitlaat demper GP1 en de GPX2 slip-on zijn zeer populair, maar ook de undertail uitlaat demper Q1 en Q5 zijn uniek in hun soort en passen perfect in de designlijnen van desbetreffende motor. Maar ook de uitlaat demper Duobolico is een echte eyecatcher. Ook voor een motor uitlaat demper op maat kunt u bij ons terecht, de mogelijkheden zijn hierbij niet onbeperkt, maar er is veel mogelijk.