Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
LET OP! i.v.m vakanties bij leveranciers kunnen levertijden momenteel afwijken
  • Top kwaliteit & Service
  • 100% klanttevredenheid
  • Snel en betrouwbaar
  • Verzending via PostNL

Uitlaat Demper Kawasaki Z750 2006

Artikel 1 tot 7 van de 7 in totaal
Bodis uitlaat Kawasaki Z750 2004-2006 Three-Tec RVS
Three-Tec RVS slip-on EC gekeurd met catalysator in tussenpijp
Art. nr. BOKZ750-005
€ 619,00
Bodis uitlaat Kawasaki Z750 2004-2006 Three-Tec Titanium
Three-Tec slip-on met titanium mantel en de rest van rvs, met catalysator in tussenpijp
EC gekeurd
Art. nr. BOKZ750-006
€ 699,00
Ixil Hexoval Xtrem Evolution uitlaat Kawasaki Z750 / S (2003-2006)
IXIL HEXOVAL XTREM EVOLUTION. Geborsteld roestvrijstalen geluiddemper met zwarte eindkap en meerkamersysteem. E-gekeurd.
Geschikt voor Kawasaki Z750 / S (2003-2006)
Alle IXIL-dempers hebben een hoogwaardige afwerking met een roestvrijstalen binnenwerk gemeen. Gecombineerd met de beschikbare buitenmantels van zwart gespoten of geborsteld roestvrij staal, krijgt u een visueel en technisch hoogwaardige geluiddemper.
Super uiterlijk en een diep, rijk geluid voldoen aan alle klantwensen. Uiteraard E-gekeurd.
Alle IXIL-geluiddempers worden geleverd als bolt-on of slip-on vervangingsdempers. Alle onderdelen die nodig zijn voor de installatie zijn in de leveringsomvang begrepen.
Diameter uitlaatpijp: 125 x 100 mm
Lengte uitlaatpijp: 493 mm
Gewicht: 3,0 kg
Vorm: hexovaal
Oppervlak: geborsteld roestvrij staal
Uitvoering: meerkamersysteem
Art. nr. BI-1113702001
€ 479,00
MIVV GP Slip On uitlaat Kawasaki Z750 (2003-2006)
De GP-demper heeft compacte afmetingen en een sportieve uitstraling. Een ronde, korte demper met verbrede openingen om de race-energie te verhogen, en een uitneembare db-killer voor een optimale dynamiek van de motor; dit alles om betere prestaties en een hoger motortoerental te garanderen.
-onde vorm
-Carbon demper
-Roestvrijstalen eindkap
-Goedgekeurd voor de openbare weg
Art. nr. BI-1088572001
€ 369,00
MIVV Oval Slip On uitlaat Kawasaki Z750 (2003-2006)
De uitlaat heeft een behuizing en eindkap van hittebestendig carbon met sleufopeningen op de kap, een detail dat de demper een sportievere uitstraling geeft.
De OVAL-uitlaat is perfect geschikt voor alle soorten motorfietsen. Met de grootste aandacht voor detail is deze serie het beste kompromis tussen uitstraling en prestaties.
Art. nr. BI-1089596001
€ 509,00
MIVV Oval Slip On uitlaat Kawasaki Z750 (2003-2006)
Het geborstelde roestvrij staal van de centrale behuizing benadrukt de natuurlijke afwerking van dit materiaal.
De OVAL-uitlaat is perfect geschikt voor alle soorten motorfietsen. Met de grootste aandacht voor detail is deze serie het beste kompromis tussen uitstraling en prestaties.
Art. nr. BI-1089341001
€ 369,00
MIVV Suono Slip On uitlaat Kawasaki Z750 (2003-2006)
Een perfecte combinatie van innovatieve esthetische uitstraling en toegepaste technologie. Onberispelijke montage, innovatieve look, prestaties zonder compromis. Suono is een strikt "made in Italy" mix die moeilijk te evenaren is.
-Ovale vorm
-Zwart stalen demper
-Schuin afgesneden carbon eindkap
-Goedgekeurd voor de openbare weg
Art. nr. BI-1088571001
€ 629,00

Motor uitlaat voor de Kawasaki Z750 2006

Al meer dan 25 jaar actief als fabrikant van kwalitatief hoogwaardige motor uitlaten o.a voor de Kawasaki Z750 2006. Het afwerkingsniveau en de lasnaden zijn een ware lust voor het oog. Een motor uitlaat bij Sparks is Europees gehomologeerd en voldoet aan de Europese wetgeving (tenzij anders vermeld). Ook qua design weet een Sparks motor uitlaat demper zich verrassend te onderscheiden van de grote massa voor de Kawasaki Z750 2006, met name de GP uitlaat demper GP1 en de GPX2 slip-on zijn zeer populair, maar ook de undertail uitlaat demper Q1 en Q5 zijn uniek in hun soort en passen perfect in de designlijnen van desbetreffende motor. Maar ook de uitlaat demper Duobolico is een echte eyecatcher. Ook voor een motor uitlaat demper op maat kunt u bij ons terecht, de mogelijkheden zijn hierbij niet onbeperkt, maar er is veel mogelijk.