Uitlaat Demper Honda NC700S 2013
RVS zwart met E-keur
Met deze slip-on blijft de originele catalysator behouden.
Geschikt voor:
- Honda NC700X / S / D Integra, 12-14
- NC750X / S / D Integra 14-
- Euro 3+4+5
Kenmerkend voor alle IXIL-dempers is een hoogwaardige afwerking met een roestvrijstalen binnenwerk.
In combinatie met de beschikbare buitenbehuizingen van zwart geschilderd of geborsteld roestvrij staal, krijgt u een visueel en technisch hoogwaardige geluiddemper.
Super optiek en diep, rijk geluid vervullen alle klantwensen.
Uiteraard E-getest.
Alle IXIL-dempers worden geleverd als bolt-on of slip-on vervangingsdempers.
Alle benodigde onderdelen voor de montage zijn inbegrepen.
- Uitlaatpijpdiameter: 60 mm
- Uitlaatpijplengte: 370 mm
- Gewicht: 3 kg
- Vorm: rond
- Oppervlak: Zwart roestvrij staal met aluminium eindkap
- Ontwerp: Montage door klem
Let op: De originele katalysator blijft intact.
De meegeleverde hoofdstandaardstop is alleen voor de Integra.
Geschikt voor voertuigen gehomologeerd volgens Euro 3+4.
E-gekeurd.
Geschikt voor:
- Honda NC700X / S / D Integra, 12-14
- NC750X / S / D Integra 14-
Alle IXIL uitlaatdempers hebben een hoge kwaliteitsafwerking met een roestvrijstalen binnenwerk gemeen.
Gecombineerd met de beschikbare buitenmantels gemaakt van zwart gelakt of borstelmat roestvrij staal, krijgt u een visueel en technisch hoogwaardige uitlaatdemper.
Uitstekend uiterlijk en diep, rijk geluid voldoen aan alle klantenwensen.
E-getest, uiteraard.
Alle IXIL uitlaatdempers worden geleverd als bolt-on of slip-on vervangingsdemper.
Alle benodigde onderdelen voor installatie zijn inbegrepen in de leveringsomvang.
- Uitlaatpijpdiameter: 125 x 100 mm
- Uitlaatpijplengte: 423 mm
- Gewicht: 3,0 kg
- Vorm: hexovaal
- Oppervlak: borstelmat roestvrij staal
- Ontwerp: multi-kamer systeem
Bodis motor uitlaat voor de Honda NC700S 2013
Al meer dan 25 jaar actief als fabrikant van kwalitatief hoogwaardige motor uitlaten o.a voor de Honda NC700S 2013. Het afwerkingsniveau en de lasnaden zijn een ware lust voor het oog. Een Bodis motor uitlaat demper is Europees gehomologeerd en voldoet aan de Europese wetgeving (tenzij anders vermeld). Ook qua design weet een Bodis motor uitlaat demper zich verrassend te onderscheiden van de grote massa voor de Honda NC700S 2013, met name de GP uitlaat demper GP1 en de GPX2 slip-on zijn zeer populair, maar ook de undertail uitlaat demper Q1 en Q5 zijn uniek in hun soort en passen perfect in de designlijnen van desbetreffende motor. Maar ook de uitlaat demper Duobolico is een echte eyecatcher. Ook voor een motor uitlaat demper op maat kunt u bij ons terecht, de mogelijkheden zijn hierbij niet onbeperkt, maar er is veel mogelijk.