Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
  • Top kwaliteit & Service
  • 100% klanttevredenheid
  • Snel en betrouwbaar
  • Verzending via PostNL

Uitlaat Demper Honda CB600 Hornet 2007

Artikel 1 tot 2 van de 2 in totaal
Ixil Dual Hyperlow L2X uitlaat Honda CB600 Hornet / CBR600F / ABS (2007-2014)
IXIL HYPERLOW, korte dubbele buis roestvrijstalen demper met aluminium eindkap. E-goedgekeurd. Geschikt voor Honda CB600 Hornet / CBR600F ABS (2007-2014)
Alle IXIL dempers hebben een hoogwaardige afwerking met roestvrij stalen binnenwerk en solide, vervangbare geluiddemper gemeen. Deze technisch en optisch hoogwaardige demper is gemaakt van geborsteld roestvrijstaal. Super uiterlijk en diep, rijk geluid vervullen alle klantwensen. E-getest, natuurlijk. Alle IXIL dempers worden geleverd als bolt-on of slip-on vervangingsdempers. De leveringsomvang omvat alle benodigde onderdelen voor installatie.
Uitlaatpijpdiameter: 45 mm
Uitlaatpijplengte: 190 mm
Gewicht: 1,4 kg
Vorm: rond
Oppervlak: geborsteld roestvrijstaal met aluminium eindkap
Ontwerp: bevestiging met klem
Art. nr. BI-1111355
€ 359,00
Ixil Hexoval Xtrem Evolution uitlaat Honda CB600 Hornet / CBR600F (2007-2014)
IXIL HEXOVAL XTREME. E-goedgekeurd.
Past op Honda CB600 Hornet / CBR600F (2007-2014). Alle IXIL einddempers hebben een hoogwaardige afwerking met een roestvrijstalen interieur. Gecombineerd met de beschikbare buitenste schelpen van zwart gelakt of geborsteld roestvrij staal, ontvangt u een visueel en technisch hoogwaardige geluiddemper. Superieure optica en diep, rijk geluid voldoen aan alle klantvereisten. Uiteraard E-goedgekeurd.
Alle IXIL dempers worden geleverd als bout-op of slip-on vervangende dempers. Alle benodigde onderdelen voor montage worden meegeleverd.
- Diameter eindpijp: 130 x 100 mm
- Lengte eindpijp: 423 mm
- Gewicht: 3 kg
- Vorm: hexovaal
Art. nr. BI-1111288
€ 529,00

Bodis motor uitlaat voor de Honda CB600 Hornet 2007

Al meer dan 25 jaar actief als fabrikant van kwalitatief hoogwaardige motor uitlaten o.a voor de Honda CB600 Hornet 2007. Het afwerkingsniveau en de lasnaden zijn een ware lust voor het oog. Een Bodis motor uitlaat demper is Europees gehomologeerd en voldoet aan de Europese wetgeving (tenzij anders vermeld). Ook qua design weet een Bodis motor uitlaat demper zich verrassend te onderscheiden van de grote massa voor de Honda CB600 Hornet 2007, met name de GP uitlaat demper GP1 en de GPX2 slip-on zijn zeer populair, maar ook de undertail uitlaat demper Q1 en Q5 zijn uniek in hun soort en passen perfect in de designlijnen van desbetreffende motor. Maar ook de uitlaat demper Duobolico is een echte eyecatcher. Ook voor een motor uitlaat demper op maat kunt u bij ons terecht, de mogelijkheden zijn hierbij niet onbeperkt, maar er is veel mogelijk.