Oliefilter Suzuki GSX-S1000F 2016
Artikel 1 tot 5 van de 5 in totaal
Hiflo HF138 oliefilter
Hoogwaardig Hiflo oliefilter
Art. nr. BI-1000469
Hiflo HF138RC racing oliefilter
Hoogwaardig Hiflo racing oliefilter
Art. nr. BI-1000470
Ison 138 oliefilter
Hoogwaardig oliefilter
Art. nr. DC-ISON138
Oliefiltersleutel voor oliefilters 138 / 147 / 563 / 975
Zeer handige oliefiltersleutel geschikt voor de oliefilters 138, 147, 563 en 975.
Gemakkelijk te monteren op de ratel van elke doppenset met vierkante 3/8 aansluiting.
Aan de filterzijde bevind zich een 14-kantige 68 mm aansluiting.
Universele oliefiltersleutel voor oliefilters Ø60 tot Ø100 mm
Universele oliefiltersleutel geschikt voor oliefilters met een diameter van Ø 60 tot Ø 100 mm