Oliefilter Honda VTR1000F Firestorm 2004
Artikel 1 tot 4 van de 4 in totaal
Hiflo HF303 oliefilter
Hoogwaardig Hiflo oliefilter
Art. nr. BI-1000522
Ison 303 oliefilter
Hoogwaardig oliefilter
Art. nr. DC-ISON303
Oliefiltersleutel voor oliefilters 303 / 204 / 148
Zeer handige oliefiltersleutel geschikt voor de oliefilters 303, 204 en 148.
Gemakkelijk te monteren op de ratel van elke doppenset met vierkante 3/8 aansluiting.
Aan de filterzijde bevind zich een 14-kantige 65 mm aansluiting.
Art. nr. BI-1051615
Universele oliefiltersleutel voor oliefilters Ø60 tot Ø100 mm
Universele oliefiltersleutel geschikt voor oliefilters met een diameter van Ø 60 tot Ø 100 mm