Koppelingspomp Suzuki GSX1300R Hayabusa 2003
Artikel 1 tot 5 van de 5 in totaal
Brembo axiale hoofdkoppelingscilinder PS13
Zuigerdiameter 13mm met vast reservoir.
Art. nr. SE10467014
Brembo radiale hoofdkoppelingscilinder RCS19
Met een simpele schroevendraaier kun je de bediening van de koppeling binnen een paar seconden lichter (20mm) of iets zwaarder (18mm) instellen.
Vervaardigd uit gesmeed aluminium.
Art. nr. SE110A26370
HEL koppelingshendel kabel bediening
HEL performance complete universele koppelingshendel voor kabel bediende koppeling, volledig vervaardigd uit massief aluminium. Voor stuurbevestiging Ø22 mm
Eventueel leverbaar met opklapbare greep.
Art. nr. HCCL-BK-STD
Varianten beschikbaar
HEL V1 radiale hoofdkoppelingscilinder 16MM
HEL Performance 16mm radiale koppelingspomp vervaardigd uit massief 6082-T6 aluminium in de UK.
Tevens leverbaar met opklapbare hendel. (zie gerelateerde producten onderaan deze pagina)
Voor stuurbevestiging Ø22mm
Art. nr. HMC-16MMBK
Varianten beschikbaar
HEL V2 radiale hoofdkoppelingscilinder 16MM
- Sneller en makkelijker switchen tussen ratio's
- Geïntegreerde en demontabele micro remlichtschakelaar
- Standaard geleverd met 130mm opklapbare hendel